امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استوکیومتری
سلام وقت همگی بخیر.
ببخشید یه سوال داشتم.احساس می کنم استوکیومتریو نمی تونم بفهمم.مثلا یه سوال با یه موضوع خاص حل می کنم بعد یه سوال دیگه با همون موضوع نمی تونم حل کنم اصلا نمی دونم از کجا شروع کنم بخونم و چطوری بخونمش که به تسلط کامل برسم ممنون بابت پاسخ هاتون ممنون.
مواظب افكارت باش كه گفتارت ميشود!
مواظب گفتارت باش كه رفتارت ميشود!
مواظب رفتارت باش كه شخصيتت ميشود!
ومواظب شخصيتت باش كه سرنوشتت ميشود!!!
پاسخ
سپاس شده توسط: admin
سلام به همگی
من خودمم قبلا احساس میکردم استوکیومتری خیلی مطالبش پیچیده وزیاده ولی واقعیت اینه که تیپ سوالات استوکیومتری خیلی زیاد نیس به قول معلم شیمیم آقای پورمحمدی اساس مسائلش فقط اینه :
چیو داریم >یه چن تا کسر تبدیل >چیو میخوایم!!! همین.
یعنی در حل مسائل شما اولین چیزی که مینویسین داده مسئله هست بعد مهمترین چیزی که بهش توجه میکنین خواسته مسئله هست دیگه از داده تا خواسته میتونین از خود روش استوکیومتری (روش کتاب=روشی که خودمم استفاده میکردم ) یا کسری استفاده کنین.
فقط بدونین استوکیومتری خیلی کاربردی ومفهومی والبته شیرینه! و برای تسلط کامل باید حسابی وقت بذارین وتست کار کنین، وسعی کنین برای خودتون پیچیدش نکنین، شک نکنین ساده تر از اون چیزیه که تصور میکنین.
موفق باشيد
آرامش چیست؟ نگاه به گذشته وشکرخدا، نگاه به آینده واعتمادبه خدا، نگاه به اطراف وجستجوی خدا!
پاسخ
سلام
فقط به اطلاع برسونم خانم دوستی درس شیمی را در آزمون قبل 93% علامت زده .!

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام صبح بخیر ممنون بابت اینکه وقت گذاشتید واینقدر دقیق پاسخ دادید خیلی کمک کننده بود اگرم به مشکلی تو سوالا برخوردم حتما مزاحم میشم .
مواظب افكارت باش كه گفتارت ميشود!
مواظب گفتارت باش كه رفتارت ميشود!
مواظب رفتارت باش كه شخصيتت ميشود!
ومواظب شخصيتت باش كه سرنوشتت ميشود!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
آقای یزدانپرست جسارتا میشه بپرسم چرا کامنت من رو پاک کردین؟مشکل اخلاقی یا علمی داشت؟
The best kingdom is ruling the hearts

پاسخ
سپاس شده توسط:
درود بر شما ببینید . نمیشه الکی کامنت بزاریم . باید قاعده و قانون داشته باشه باید موجه باشه . چون از این نظرات استفاده کاربردی میشه . ما تجربیات دانش آموزان را به اشتراک میزاریم تجربیات کاربردی که نتیجه داده باشه . امیدوارم متوجه منظورم شده باشی .

صحنه پیوسته بجاست   

پاسخ
سپاس شده توسط:
بله درسته/حق با شماست آقای یزدانپرست ظاهرا ما واجد اون شرایط نیستیم که بخوایم در انجمن شما یتونیم به سوالات جواب بدیم_به هر حال عذر میخوام.
The best kingdom is ruling the hearts

پاسخ
سپاس شده توسط: admin
درود برشما .
نه ببینید منم خیلی پست ها را می خونم جوابی ندارم بدم یعنی ضرورتی نداره حتما کامنت بزاریم توصیه می کنم چنانچه در کاری خبره و مسلط هستیم کامنت بزاریم تا دیگران حرف و حدیث های ما را قبول کنند . انشالله شما بیشتر از قبل حضور فعال خواهی داشت .
حتما لازم نیست که ما سوال بپرسیم یا به سوالات جواب بدیم من از همه دوستان خواهشمندم مطالبتون را به اشتراک بزارید چنانچه به نکته ای برخورد می کنید و حس می کنید مطلب مهمی لطف کنید در انجمن قرار بدین تا سایر دوستان ما بیاین و از این نکات استفاده کنن . همانطور که می دونید ذکات علم انتشار آن است . به امید موفقیت هر چه بیشتر

صحنه پیوسته بجاست   

پاسخ
سپاس شده توسط: صاحب نادری
سلام بهناز خانوم
منم سوم تجربیم ولی استوکیومتری اینجوری ک تو میگی نیس.خیلی راحت حل میکنم
دبیرخوبم آقای ناظمی واقعا عالی تدریس کرد و این مبحثو خیلی عالی توضیح داد
پیشنهاد میکنم اگ نمیتونی خیلی بری دنبال این کتاب و اون کتاب و این تست و اون تست،برا یادگیری بهتر برو کلاس شیمی.اینجوری خیلی بهتر میفهمی تا اینک بری دنبال کتاب
To have some good days we must pass some bad days too.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوستان
به نظر من بهترین راه یادگیری شیمی (نه فقط استو کیومتری) خوندن خوده کتابه مخصوصا نکات حاشیه که کمتر به اون توجه میشه
در ضمن تمام دبیران تقریبا به یک روش آموزش میدن من معتقدم معلما فرقی با هم ندارندحداقل تو درس شیمی(البته این نظر منه).
Blushاز زندگی خود لذت ببرید بدون اینکه آن را با زندگی دیگران مقایسه کنید...Blush
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان