امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟
سوء تفاهم نشه اقا پوریا.ولی خب شما از واژه های درستی استفاده نکردید.اقای یزدانپرست هم با جملات خوبی از شما انتقاد کردن ولی به عکس شما.......! یه عذر خواهی بزرگ به اقای یزدانپرست بدهکارید..ببینید من نمیگم بزرگترا اشتباه نمیکنن و همیشه ما کوچیکترا باید کوتاه بیایم.اما احترام چیز خوبیه و این به معنای تسلیم شدن نیست.منم علامه نیستم و مطمئنا شما بهتر از من معنای احترام رو میدونید.این که شما تو بعضی زمینه ها مخصوصا درس خوندن از خودتون خیلی مطمئنید باعث شده بگم اعتماد به نفستون خیلی بالاست.البته حتما شما این توانایی ها رو تو خودتون میبینید که به زبون میارید ولی کاش با جملات قشنگ تری اینو میگفتین.کلمات شما قدرت دارند
عجولانه از کلماتتان استفاده نکنید . . . بلکه عاقلانه از ان ها استفاده کنید.به هرحال بشین و بتمرگ یه معنی میدن ولی قدرت نفوذ اولی خیلی بیشتره.احساس میکنم دیگه زیادی حرف زدم!!Blushیه وقت از من ناراحت نشید منظوری ندارم واین فقط یه انتقاد و بس!براتون آرزوی موفقیت میکنم
یا علی
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: پیمان دانایی

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟ - توسط poorya - ۲۱ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴ د
RE: بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟ - توسط admin - ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷ پ
RE: بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟ - توسط poorya - ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۵ پ
RE: بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟! - توسط عاطفه حمیدی نسب - ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۲۲:۴۸ پ
RE: بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟ - توسط admin - ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۹ ج

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای مدرسه بخونیم یا کانون ؟؟؟؟ admin 0 4,026 ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳ پ
آخرین ارسال: admin
  برنامه ریزی .... بله یا نه admin 0 3,980 ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹ پ
  روش صحیح مطالعه برای کنکور؛ ۵ راهکار برای بدست آوردن رتبه دلخواه fns4565 0 4,860 ۱۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳ چ
آخرین ارسال: fns4565
  سنجش برای یادگیری admin 8 13,828 ۱ آذر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰ ش
  هماهنگی برنامه مدرسه با کانون سینا دوستی 7 11,187 ۱۳ آبان ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸ س
آخرین ارسال: Arash hemmati
  کسب چه ترازهایی در کانون برای قبول شدن تو زیر گروه های پزشکی فاطمه امیری زاده 1 5,103 ۷ آذر ۱۳۹۲، ۱۴:۱۶ پ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان