نظرسنجی: با من مئافق هستید
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
0%
0 0%
خیر
0%
0 0%
در کل 0 رأی 0%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی بهتر درک کردن فیزیک
سلام(:
من 15سال سن دارم و تازه وارد دبیرستان شدم من همه ی درسام خوبه بجز فیزیک که انگار یه مشکل اساسی دارم داخلش من این درس بارها وبارها میخونم حتی از dvdهای آموزشی رهپویان دانش استفاده می کنم و از کتاب کاری آبی وگاج استفاده میکنم بعد از خوند انگار که نه انگار خوندم و همه ذهنم فرمت میشه من حتی در عین خوندم درکش نمی کنم هیچ مفهومی ازش نمی گیرم و با اینکه می خواهم در آینده در رشته ی من هم تجربی است پس فیزیک نقش مهمی دارد سوال من این چرا من نمی تونم درست درکش کنم باید از چه کتابی استفاده کنمIdea لطفا من راهنمایی کنید تشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکر(:Big Grin
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام!
فیزیک اول اصلا سخت نیست تو هم سخت نگیر...آبی قلم چی بخون اگه بازم نفهمیدی معلمتم خوب نبود کلاس قلم چی چیزی برو.سعی کن تست زیاد بزنی ولی در بحث نور و آینه...الان چیزی برای نگرانی نداری پس نگران نباش؛)
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
جناب علامت لطف نام کاربری واقعی خودتون را بنویسید در غیر این صورت اجازه فعالیت ندارین

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه مطالعه فیزیک سینا دوستی 4 8,173 ۱۶ آبان ۱۳۹۳، ۲۰:۰۲ ج
آخرین ارسال: سینا دوستی
  آقای نادری شما فیزیک رو چطور میخوندی؟ عاطفه حمیدی نسب 1 5,092 ۲۴ مهر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶ پ
آخرین ارسال: صاحب نادری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان