امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دقت زیادی
سلام.خسته نباشیدمیگم به همه
اگه میشه درمورداین موضوع راهنماییم کنید.
همونطورک میدونیددردرس زیست شناسی توجه ب قیدها(بعضی،بسیاری،معمولا،همه،همیشه و....)خیلی مهمه!!!!!!من خیلی روی این کلمات حساسیت نشون میدم وب خاطراین دقت زیادی گاهی ب تست هایی ک
ب این کلمات چندان اهمیت نمیدن اشتباه پاسخ میدمAngry
حالاتکلیف ماچیه؟توجه کنیم ب قیدهایانه????
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام .
متاسفانه بله . باید به تک تک قیدها و مفاهیم درس زیست شناسی توجه کنید و بارها و بارها مطلب را بخونید تا به تسلط کامل برسید .متن کتاب درسی در زیست شناسی از اهمیت ویژه ای برخوردار هست . تا می تونید متن کتاب را تجزیه کنید .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ
سپاس شده توسط: عاطفه حمیدی نسب
سلام..
به هر حال باید انعطاف پذیری داشته باشین
اینجوره که تیپ های متفاوتی سوال میدن
قرار نیست که همه سوالا یه جور باشه!!!
شما باید هم روی سوالای حفظیاتی مثل قید ها رو خوب جواب بدین هم سوالای مفهومی رو..
یا علی..
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام...
ممنون بابت جوابتون!!
امامنظورمن این بودکه علی رغم اهمیت این کلمات گاهی تست هایی درکتاب های کمک درسی مختلف
می بینم که به این کلمات اهمیت نمیدن!ودرواقع دلیل اشتباه پاسخ دادن من هم همینه نه اینکه روی
کلمات کتاب تمرکزندارم!!
ونگرانیم بابت این بودکه شایددرکنکورهم ازاین تیپ تست های اشتباه داده بشه(هرچندکه تاالان ندیدم)
پاسخ
سپاس شده توسط:
متوجه شدم..
نگرانی بابت این مورد نداشته باشید
طراحان "کنکور" به شدت به این مساله قید ها توجه دارند..
در صورتی که چیزی مغایر با عبارت کتاب طرح بشه غلطه و حذف میشه!
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان