امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يه سئوال....
سلامSmileSmile
من يه سوال ذهنمو درگير كرده اميدوارم كه بتوونين بهش جواب بدين....Huh
ماخونديم كه همه دستگاهاي بدن براي اينكه بخواهند حركت بعديشونو انجام بدن بايد از مغز دستورشو بگيرن.....

واماسئوالم؟Idea

آيا ميتونيم مغز رو غافلگير كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Dodgy
Exclamation هنگامي كه بزرگ مي شويم با خودكار مينويسيم تابدانيم هر اشتباهي پاك شدني نيست. Exclamation
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلاااااام
اول اینک برا امتحانا ی خسته نباشید میگم...
دوم اینک ب نظر من این چیزی غیر قابل انجام و قبوله...
چون همین الانم ک دارم جوابتو میدم از مغزم دستور گرفتم
جوابت اینه(( نه نخیر نه... نمیشه))
پرستوخانوم ذهنتو درگیر مسائل فرعی نکن
هرچند کنجاوی خیلی خوبه ولی این دیگه بیش از حده!!!
من فقط نظرمو دادم...موفق باشین
To have some good days we must pass some bad days too.
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون از نظرت.
Exclamation هنگامي كه بزرگ مي شويم با خودكار مينويسيم تابدانيم هر اشتباهي پاك شدني نيست. Exclamation
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام.فصل امتحانیتون پرازشادی.
غافلگیری مغزهمون پیامای انعکاسی هستندکه نخاع به اوناپاسخ میده (سال سوم)یعنی تحت کنترل مغز نیستند.
پاسخ
سپاس شده توسط: پرستومحمدي نسب ، yaser fatahi ، aref pirzad
سلامSmile
يعني شما ميگين كه مغز ميتونه غافلگير بشه از طريق نخاع؟؟؟؟؟Huh
من كه هنوز دومم ولي مگه پيامهاي انعكاسي از طريق مغز به نخاع فرستاده نميشن؟؟؟ExclamationDodgy
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیر.پیاما اصلابه مغزنمی رسن .
همین که به نخاع رسیدن ،پاسخ داده می شن.
مثال:انعکاس زردپی زیرزانو
البته درگیرموضوعات جانبی نشید .هرچیزبه وقتش.
پاسخ
سپاس شده توسط: yaser fatahi ، فاطمه امیری زاده
ممنون از نظرتون....Smile
ايشالله به وقتش خودم ميفهممش.Dodgy
پاسخ
سپاس شده توسط:
ﺷﻤﺎ ﭘﺮﺳﻴﺪﻳﻦ ﺁﻳﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﻣﻐﺰ ﺭﻭ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮ ﻛﻨﻴﻢ? ﺧﻮﺩ ﻛﻠﻤﻪ ي ﺗﻮﻧﺴﺘﻦ اﺯ ﺧﻮاﺳﺘﻦ ﻣﻴﺎﺩ و ﺑﺮاﻱ اﻧﺠﺎﻡ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻳﺪ, ﺑﺎﻳﺪ اﺯ اﺭاﺩﻩ ي ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻨﻴﻦ ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺮاﻱ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮﻱ ﻣﻐﺰ ﺑﺎﻳﺪ ﺷﻤﺎ ((ﺑﺨﻮاﻳﻦ ))ﻛﻪ اﻭﻥ ﺭﻭ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮ ﻛﻨﻴﻦ اﻣﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻦ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ اﺯ ﻣﻐﺰ اﺟﺎﺯﻩ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻩ ﭼﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮاﻳﻦ ﻳﻪ ﻛﺎﺭ اﺭاﺩﻱ ﺭﻭ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻳﻦ ﻭاﻳﻦ اﻧﻌﻜﺎﺱ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻏﻴﺮ اﺭاﺩﻱ ﺑﺎﺷﻪ و ﻧﺨﺎﻉ اﻭﻥ ﺭﻭ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ.....

اﻣﺎ اﮔﺮ ﻣﻲ ﭘﺮﺳﻴﺪﻳﻦ ﺁﻳﺎ ﻣﻐﺰ ﻣﺎ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮ ﻣﻴﺸﻪ? ﻭﻳﺎ ﺑﻬﺘﺮه ﺑﭙﺮﺳﻴﻢ ﺁﻳﺎ ﻋﻤﻠﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺗﻮﺳﻄ ﻣﻐﺰ ﻛﻨﺘﺮﻝ ﻧﺸﻪ?? اﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺟﻮاﺏ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﻮﺩ و ﻣﻴﮕﻔﺘﻴﻢ ﺑﻠﻪ...ﻣﻮﻗﻊ اﻧﻌﻜﺎﺳﻬﺎ ﻛﻪ ﻏﻴﺮاﺭاﺩﻱ اﻧﺪ...
( ﺿﻤﻨﺎ ﺑﻪ ﻧﻆﺮ ﻣﻦ اﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﻫﻢ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﮕﻴﻢ ﻣﻐﺰ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮ ﺷﺪﻩ..ﭼﻮﻥ ﭘﻴﺎﻡ اﻋﻤﺎﻝ ﻏﻴﺮاﺭاﺩﻱ اﺻﻼ ﺑﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﻤﻴﺮﺳﻦ ﻛﻪ ﻣﻐﺰ ﺑﺨﻮاﺩ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ و ﺩﺭ اﻳﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮﻱ ﺑﺮاﻱ ﻣﻐﺰ ﺑﻲ ﻣﻌﻨﻴﻪ..اﮔﺮ ﭘﻴﺎﻡ ﻣﻴﺮﺳﻴﺪ و ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﺴﺖ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ ﻣﻴﮕﻔﺘﻴﻢ " ﻣﻐﺰ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻏﺎﻓﻠﮕﻴﺮﻱ ﻧﺘﻮﻧﺴﺖ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻩ" ...ﻭﻟﻲ ﻭﻗﺘﻲ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﺣﺠﺘﻲ ﺑﺮﻣﻐﺰ ﻧﻴﺴﺖ)
پاسخ
ممنونم از جوابتونSmile
خيلي كمكم كرد(قانع شدم تقريبا)SmileShy
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان