امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصلا" روحـــــــــــــیــــــــــــه دارین عایا؟!
سلامی به وسعت ارزوهاتون.خداقوت به خاطرفصل امتحانات .پوزش ازتاخیرطولانی.
1)اینکه حس ناامیدی سراغ خیلیاتوسال کنکورپیش میادطبیعیه.ولی بایدسعی کنیم به شرایطی نگاه کنیم که ماروتااینجا رسونده ،مثل:تلاش های خودم،خونوادم،دوستام،حتی همسایه هام و...تاباعث بشه ازحس ناامیدی علیه خودش استفاده کنیم .(شاعرم گفته:درناامیدی بسی امیداست .....)

2)این که اینومی خونم اون ازیادم می ره ،من فکرمی کنم به خاطرفشارناشی ازکنکورراپرتگاه جلوه دادن واینکه بایدحتما همه ی درساروکامل بخونم باشه ،سعی کنین اگه نمی رسین همه ی کتاباروکامل بخونید،ازدیدخودتون بعضی فصلای سختوحذف کنین(البته منهای زیست وشیمی)

3)بایه دید باز درس بخونید،یعنی،هردرسی رو که می خونید بگیدخیلی آسونه ،این که چیزی نداره ،کاری که نیمسال دوم پارسال انجام دادم وخداروشکرخیلی موثربود(مثلامیانگین ترازیمو از6700درنیمسال اول به6850درنیم دوم ارتقاداد)

4)سال دوم وسومی ها دیگه چرا؟؟؟؟؟مابرون راننگریم وقال را مادرون رابنگریم وحال را .خواهشاتوسال دوم وسوم فقط به فکراین باشیدکه درسای این دوسال روخیلی خوب یادبگیرم ،یعنی خوب بکارید فکربرداشت توسال کنکورایشاالله .

ممنون ازحوصلتون.من الله توفیق.
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
جواب خانم حمیدی نسب - توسط پیمان دانایی - ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ۱۸:۳۳ ش
پاسخ خانم یزدانپرست - توسط پیمان دانایی - ۳۰ آذر ۱۳۹۲، ۲۲:۱۱ ش
پاسخ خانم امیری زاده - توسط پیمان دانایی - ۱ دي ۱۳۹۲، ۱۶:۴۵ ي
RE: اصلا" روحـــــــــــــیــــــــــــه دارین عایا؟! - توسط s.reza.miri - ۵ دي ۱۳۹۲، ۰۰:۴۴ پ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان