امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی آزمون
سلام.میشه همهء اعضا لطف کنن وبگن ارزیابی آزمونشون به چه صورته؟(به چه صورتی بوده!مختص دکترای گرامی)Smile
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
این سوالم جوابی نداشت ؟عایا
ممنون میشم اگه روش خاصی در این مورد دارید بگید!
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
اول از همه بگم که ارزیابی آزمونتون خیلی مهمه شاید مهمتر از خود آزمون دادن! من خودم همیشه ارزیابی داشتم ولی چیزی که افسوسشو میخوردم (نزدیک کنکور) یادداشت نکردن نکات آزمون بود مخصوصا زیست شناسی که ازمونای کانون واقعا نکات خوبی داشت. من بعدازظهر وشب بعد آزمون گاهی اوقاتم صبح روز بعد دروس اختصاصیو تک تک سوالاتو بررسی میکردم ولی شما سعی کنین علاوه بر این نکات مهم و جدیدو یا سوالات سبک جدیدو یادداشت کنین یا نشانگذاری کنین و داشته باشین، توی دوران جمع بندی خیلی به دردتون میخوره. خیلی هم وقتتونو نمیگیره! درمورد ارزیابی کارنامه هم من روشای کانونو (چن تا از ده تا و.....) استفاده نکردم ولی قبل آزمون میدونستم کدوم درسو برا چه درصدی میرم و برا همش هم دلیل داشتم چه درصد بالا چه پایین، براهمین اگه درصد کم میزدم یا روش خوندن یا آزمون دادنم اشتبا بود وبايد اصلاح میکردم اگه درصد بالایی میزدم هم معلوم میشد باید سطح توقعمو ببرم بالاتر! و اینجوری بعد یه مدت توی بعضی دروس حس میکنی به یه ثبات رسیدی وتلاش میکنی بقیه دروسو هم به یه ثبات برسونی.
آرامش چیست؟ نگاه به گذشته وشکرخدا، نگاه به آینده واعتمادبه خدا، نگاه به اطراف وجستجوی خدا!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون امروز فاطمه امیری زاده 4 7,868 ۲۷ دي ۱۳۹۲، ۲۰:۲۹ ج
آخرین ارسال: فاطمه امیری زاده
  آزمون امروز چطور بود؟ فاطمه امیری زاده 4 8,129 ۸ آذر ۱۳۹۲، ۲۰:۲۰ ج
آخرین ارسال: فاطمه امیری زاده
  بررسی آزمون؟؟؟ s.reza.miri 0 3,543 ۸ آذر ۱۳۹۲، ۱۷:۴۵ ج
آخرین ارسال: s.reza.miri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان