امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا پستای جدید نمایش داده نمیشن؟
سلام چرا پستای جدید نمایش داده نمیشن و دیگه مشخص نمیشه کدوم موضوع ارسال جدید داره؟؟؟دوسه روزه انگار اینجوری شده.تازه تو لیست افراد انلاین
اقای نادری هست درحالی که ایشون افلاینه!!!!!!!!!!!!فقط برا من اینجوریه؟عایاHuh
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
هر صفحه رو یکی دو بار رفرش کنید قضیه حل میشه!!!!Idea
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام درود بر جناب دانایی
بله بیشتر موقع از کش مرورگر هست .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ
سپاس شده توسط:
الان من نمیتونم پاسخ شما رو ببینم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی درصورتی میتونم پاسختون رو ببینم که خودم یه ارسال دوباره تو این موضوع داشته باشم.
البته از یه روشای دیگه هم ارسال های جدید رو میتونم ببینم ولی خیلی سخته برام این روش!!درکل با مرور گر فایرفاکس دچار مشکل میشم.از این به بعد از کروم استفاده میکنم.شادباشید
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
صفحه باز شد خواستید ببینید نظر جدید اومده یا نه فقط یه رفرش بزنید!
من با Crome میام و با یه رفرش صفحه جدید رو میتونم ببینم!
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سپاس شده توسط: عاطفه حمیدی نسب
سلام به همهSmile
آخی.منم موقعی که وارد میشم همینجوریه.
اصن نشون نمیده که آنلاینم یا آفلاین.یا بقیه چین....Confused
Exclamation هنگامي كه بزرگ مي شويم با خودكار مينويسيم تابدانيم هر اشتباهي پاك شدني نيست. Exclamation
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام قبلا توضیح داده شد مشکل از کش اینترنت هست صفحه را رفرش کنید مشکل حل میشه . هیستری را در مرورگر پاک کنید .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان