امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زبان انگلیسی
سلام ب همه.معمولا تو ازمونا درصد زبانم پایینه.به نظر شما باید زبان چطور خونده بشه؟ اگه شما روشی داریدکه استفاده ازش براتون نتیجه بخش بوده به منم بگید لطفا.
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
درصدای زبان من معمولا بالا هستن
لازمه که چن تا نکته رو بدونید:
1-واژه ها: مهم ترین چیز درس زبان انگلیسی واژه ها هستن و شما باید اول به واژه های یک مبحث مسلط بشین،و بعدا اگه خواستین یه سری کلمات جدید رو بخونین، اول از مرور کلماتی که قبلا خونده بودید شروع کنید.
2-قواعد:کتابای خوبی برای قواعد موجود هست و شما باید خلاصه ی قواعد رو بنویسید ((همراه با مثال)) و مرور کنین(یک روز قبل از آزمون،مرور خیلی خیلی موثره)
3-(درک مطلب)readings: توی ریدینگ ها ممکنه شما معنی یه سری کلماتو ندونید،شما اول برید سراغ سوال و ببینید ازتون چی پرسیده بعد به ریدینگ برگردین و قسمت مورد نظر سوال رو پیدا کنین و با توجه به معنی کلمات و ارتباط معنایی جملات و واژگان پاسخ رو پیدا کنیین!
پاسخ
سلام..
درس زبان از درسایی هست ک معمولا ب علت اینکه آخر دفترچه عمومیه اتفاقات ناگواری براش میفته!!
درصورتی ک اونقدا هم سخت نیست واقعن!
پس اگه یکی درصدش کم شده لزوما" بدین معنی نیست زبانش ضعیفه!!(مجاز از خودم!!!)Blush
بهترین روش برای مطالعه این درس اینه ک این درسو هر روز بخونید..هر روز توی برنامتون قرارش بدین!!
روزی 15 - 30 دیقه واسه شماهایی زبانتون رو قبلا خوب کار نکردین و الآن درصد خوبی نمیزنید...
داخل این تایمه بیشتر لغت بخونید..و مرور کنید..
بخش کمی رو هم ب گرامر اختصاص دهید!!!!!
تست هم بزنید...تستای کنکور.....
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سلام عاطفه جون...
من واسه خوندن درسی مثه زبان انگلیسی استفاده از فلش کارت رو بهتر میدونم آخه فلش کارت ها رو هر جایی میتونی با خودت ببری و لغات رو مرور کنی من همیشه تو زنگ تفریح مدرسمون از این فلش کارت های زبان استفاده میکنم نتیجه خوبی هم گرفتم درصد درس زبانم هم خیلی خوبه ....
Blushاز زندگی خود لذت ببرید بدون اینکه آن را با زندگی دیگران مقایسه کنید...Blush
پاسخ
سلام مجدد..
درسته..
15 دیقه زنگ تفریحو میتونین اینطوری استفاده کنین!!!
همینطور مسیر خونه تا مدرسه و برعکس!!!
البته تصمیم با شماس!!!!!!
یا علی...
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان