امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوران طلایی
با سلام و خسته نباشید
همانطور که می دونیم دانش آموزان به شدت درگیر هستند و کمتر فرصت می کنن به انجمن سر بزنن و این نکته بسیار جالبی است ولی مهمتر از اینها موضوع دوران طلایی نوروز است دورانی که ما می توانیم از دیگران جلو بزنیم .شما برای دوران طلایی چه برنامه ای دارید ؟و با این زمان و این فرصت طلایی چکار می خواهید بکنید ؟ یا علی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خدمت همه ی دوستان واقای یزدانپرست امیدوارم که حالتون خوب باشه.من برا این دوران طبق برنا مه ی راهبردی پیش میرم و میخوام بیشتر رو مباحث مهم تمرکز کنم.البته سعی میکنم از راهنمائی های پشتیبانم استفاده کنم.امیدوارم که همه بتونیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.موفق باشید
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام ودرود
من ک به شدت گیج شدم آخه خیلی از درسام عقب موندن البته ترسی از کنکور ندارم ک از همین حالا استرس بگیردم وقصد دارم این هفته از پشتیبانم بخوام تو برنامه ریزی های دوران طلایی با این وضعیت خرابم یکم بیشتر بهم کمک کن
باتشکر
ناصحم گفت که جز غم چه هنر دارد عشق
برو ای خواجوی عاقل هنری بهتر از این؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان