امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند درصد لازم است؟!
سلام دوستان عزیز!
اگه دانشجویان محترم لطف کنن و درصداشونو(عمومی و اختصاصی) توی این پست بذارن ممنون میشیم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام به همگی .
درصدامومی نویسم ولی به این شرط که به این درصدا فقط به دید امیدواری نگاه کنید نه به دید راضی شدن :
ادبیات:48
عربی:78
دینی:78
زبان:33
زمین:0
ریاضی:25
زیست:71
فیزیک:48
شیمی:62
بازم تاکید می کنم زیست وادبیات
پاسخ
سلام اینا درصدای سیدحامدتقوی هستن:
ادبیات:67
عربی:60
دینی:80
زبان:27
زمین:0
ریاضی:27
زیست:84
فیزیک:49
شیمی:67
پاسخ
سلام خدمت دکترای عزیز
درصدای بقیه رو هم بذارین
منتظریم
تشکر میشه
To have some good days we must pass some bad days too.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام..
خسته نباشین..
یه توضیح مختصر(!) بدم در مورد این پست..
در مورد خودم فقط اینو میتونم بگم ک ب نظرم این اختیارو دارم ک نخوام درصد هامو قرار بدم..هرچند ک نه اونقدرا بالا هستن..نه اونقدرا پایین..
دلایل خاص خودشو داره این تصمیم که گفتنش موضوعیتی با این انجمن و بحث ما نداره..
اما اصرار کردن ب نظرم احترام نذاشتن ب نظر دانشجوی گرامی می باشد!
یا علی..
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سپاس شده توسط:
درود برهمه
درصد دانشجویان یه مسئله کاملا شخصی هست بنابراین ضرورتی نداره ما اصرار داشته باشیم . مشت نمونه ای است از ...بعضی درصدا هست . شما اینو بدونین برای قبولی در منطقه سه نیاز به درصد های بسیار بالا ندارین . من فکر می کنم اصل پروژه ( کنکور ) را فراموش نکنیم . لطفا هنگام تایپ کردن مواظب کلمات باشین ادبیات فارسی بسیار غنی است

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان