امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین برنامه برای سال سوم چیه؟
یادمه یه جمله میگفتن آقای قلمچی:موفقیت تکرار لجوجانه ی کارهای "ساده" اما درسته!
مهم ترین چیزی که پیش رو داری اول امتحان های نهایی هست که فکر کنم تاثیرش حداقل یک چهارم کنکور باشه..
چن تا چیزو ان شاء اللّٰه بهش دقت کن
توی این سال ها اینطور که من دیدم نتایج آزمونای سال سوم و چهارم به هم نزدیکه!
یعنی اینکه اگه شخصی سال سوم افت کنه کارش سخت تره که بتونه سال چهارم رویایی کار کنه..نمیگم نمیشه..منتها کارش سخت تره
هم به لحاظ روحیه...هم به لحاظ نزدیکی سبک سوالات سوم و پیش...
و نکته خوبش اینه اگه سال سوم پیشرفت داشته باشه یا روند خوبشو حفظ کنه سال چهارم میتونه امیدوار باشه کنکورو با سلامت رد کنه!
سال دوم و سوم دبیرستان تفاوت محسوسی بین حجم درس ها به وجود میاد...خوب حواست باشه..
اگه مدیریت کنی و ساعت مطالعت رو تنظیم کنی که علاوه بر افت نکردن پیشرفتم داشته باشی نسبت به دوم دبیرستان، شک نکن سنگینی درسای سال چهارم رو هم دقیق مدیریت میکنی..ان شاء اللّٰه
و نکته مهم..
از درس خواندن لذت ببر..
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سپاس شده توسط: poorya
خیلی خیلی ممنون آقای داناییHeart

مشکل من زمان نیست و از درس خوندنم لذت هم میبرم خصوصا شیمی و زیست...تا الانم چندتا امتحان دادم همشو بیست گرفتم.اما برنامه ی مدرسه ی ما بسیار فشرده هست.به طوری که شنبه فقط 6 تا امتحان داشتم و دیروز هم یه امتحان.یه ذره زمان آزاد برای تست زنی پیدا میکنم فوری یا دوستام خبر میدن یا خودم یادم میفته یه کاری باید بکنم
خداوکیلی اگه دست خودم باشه تو خونه خودم میخونم ولی گیر این امتحانا نیفتم.
دبیر زیستمون هم که تعطیله...همینجوری الکی دو تا سوال ازش پرسیدم موندExclamation
به هر حال خیلی ممنون از شما برادر و استاد گرامیHeart
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
جور استاد به زمهر پدر

جناب پوریاخان لطفا در انجمن احترام استاد را نگه دار. حالا نمی دونم شما از دبیرتون چی پرسیدی که موند و تعطیله . لطفا نام حقیقی و کاملت را بفرمایید تا به عنوان نام کاربری ثبت بشه و از به کار بستن الفاظ بد به هرکسی تو کره خاکی خوداری فرمایید .

چو خواهی که نامت بود جاودان مکن نام نیک بزرگان نهان

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ
سپاس شده توسط:
ادمین عزیز خیلی معذرت میخوام ولی این که من به دبیرم چی میگم شما باید اخطار بدی؟این مسخره بازیا چیه.من یه عمری مدیر یه انجمن بودم اگه اینجوری چپ و راست میرفتم اخطار میدادم و پست قفل میکردم که آی پی منو بن میکردن

این که من با دبیرم حال نمیکنم هیچ ارتباطی با شما نداره.موضوع تازه ای نیست تو مدرسمون بارها نامه نوشتیم،توهین یعنی فحش که من چنین چیزی نگفتم

معذرت پمخوام از حضورتون ولی اصلن مدیریت انجمن بلد نیستی

منو باش هر روز میام اینجا پستارو چک میکنم.خوب میرم تو یه انجمن بزرگ که مدیرش مدیریت بلد باشه.شورشو در اووردی
پاسخ
سپاس شده توسط:
ExclamationHuhدقیقا نمیدونم الان باید چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هیچی زیادش خوب نیس حتی اعتماد بنفس!
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
واقعاً متاسفم
دبیر این انجمن جای پدرمون هستن سال ها برای ما زحمت کشین...
این دبیر زیست خودم هم بوده
بهتر بود آدم قبل از اینکه حرف بزنه بپرسه بعد بیاد بگه چرا شما عصبانی شدی من بد دبیر زیستمو گفتم
بعلاوه اینجا هیچ‌وقت جای بدگویی نبوده و نیست..
اینه که درست نیست
آدمی نمی تواند دست به گزينش خردمندانه بزند،مگر اینکه جرأت داشته باشد در دمادم زندگی به ندای درونی خود گوش فرا دهد و خونسردانه بگوید:""نه،من چنین و چنان را دوست ندارم!."
"
پاسخ
سوء تفاهم نشه اقا پوریا.ولی خب شما از واژه های درستی استفاده نکردید.اقای یزدانپرست هم با جملات خوبی از شما انتقاد کردن ولی به عکس شما.......! یه عذر خواهی بزرگ به اقای یزدانپرست بدهکارید..ببینید من نمیگم بزرگترا اشتباه نمیکنن و همیشه ما کوچیکترا باید کوتاه بیایم.اما احترام چیز خوبیه و این به معنای تسلیم شدن نیست.منم علامه نیستم و مطمئنا شما بهتر از من معنای احترام رو میدونید.این که شما تو بعضی زمینه ها مخصوصا درس خوندن از خودتون خیلی مطمئنید باعث شده بگم اعتماد به نفستون خیلی بالاست.البته حتما شما این توانایی ها رو تو خودتون میبینید که به زبون میارید ولی کاش با جملات قشنگ تری اینو میگفتین.کلمات شما قدرت دارند
عجولانه از کلماتتان استفاده نکنید . . . بلکه عاقلانه از ان ها استفاده کنید.به هرحال بشین و بتمرگ یه معنی میدن ولی قدرت نفوذ اولی خیلی بیشتره.احساس میکنم دیگه زیادی حرف زدم!!Blushیه وقت از من ناراحت نشید منظوری ندارم واین فقط یه انتقاد و بس!براتون آرزوی موفقیت میکنم
یا علی
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: پیمان دانایی
درود برهمه
از کوزه همون برون تراود که دراوست .
اینجا میدان علم و دانش هست .جناب پوریا خان من با همون ادبیاتی که برای یه استاد نوشتی می خواستم برا همیشه محرومیت کنم ولی فرصتی به تو دادم که متاسفانه خوتو خرابتر کردی . حق نگه دار.
جای افرادی مثل شما در این انجمن نیست .

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست  
             هرکسی نغمه خود خواند واز صحنه رود 
             صحنه پیوسته بجاست   
                                               خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد                                   

https://forum.yazdanparast.com/                                                                           

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای مدرسه بخونیم یا کانون ؟؟؟؟ admin 0 3,903 ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳ پ
آخرین ارسال: admin
  برنامه ریزی .... بله یا نه admin 0 3,893 ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹ پ
  روش صحیح مطالعه برای کنکور؛ ۵ راهکار برای بدست آوردن رتبه دلخواه fns4565 0 4,761 ۱۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳ چ
آخرین ارسال: fns4565
  سنجش برای یادگیری admin 8 13,676 ۱ آذر ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰ ش
  هماهنگی برنامه مدرسه با کانون سینا دوستی 7 11,045 ۱۳ آبان ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸ س
آخرین ارسال: Arash hemmati
  کسب چه ترازهایی در کانون برای قبول شدن تو زیر گروه های پزشکی فاطمه امیری زاده 1 5,033 ۷ آذر ۱۳۹۲، ۱۴:۱۶ پ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان