امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از وقت باقیمونده تا کنکور
سلام به همه.
شاید یه عده با این پست مخالف باشن.ولی فک کنم عده ی زیادی الان ناامید شدن همون طور که خودم دارم تو یاسوج میبینم.تصورم اینه که خودمون میتونیم به هم دیگه روحیه بدیم وحداقل از این دوران باقی مونده خوب استفاده کنیم.ازدانشجوهاو معلماخواهش میکنم توصیه هایی که میدونن برای این دوره مفیده برامون بگن و از دانش آموزا هم میخوام اگه پیشرفت کردن چه تراز یا ساعت مطالعه یا کیفیت اون یا اگه پیشرفت نکردن و نکته ای به نظرشون میرسه که فک میکنن به درد دوستاشون میخوره اینجا بنویسن تا انگیزه ای بشه برای بقیه. شاید خیلیا خرده بگیرن که این پست باعث استرس میشه ولی من درجوابشون میگم اگه کسی نا امید شده باشه دلیلش استرسه.و اینکه بدونه کسایی هستن که درس میخونن و ازاین وقت استفاده میکنن به خودش بیاد.تاکید میکنم وقتی که خیلیا کنار کشدن فرصت خیلی خوبیه که پیشرفت کنیمو این پیشرفت راحت تره اگه هرچیزی که درتوانمون داریم بذاریم آخر سر شرمنده خودمون نخواهیم شد.دوحالت بوجود میاد یا قبول میشیم که خیلی خوبه و یا نمیشیم که سال بعد رو با یه پشتوانه علمی شروع میکنیم و بارمون سبک تر خواهد بود.امیدوارم هیچ کس هدفشو دوراز دسترس نبینه.با تشکر از همه
زندگی را برگ بودن درمسیر باد نیست؛
.امتحان ریشه هاست
،ریشه ها هرگز اسیر خاک نیست
،زندگی چون پیچک است
،انتهایش میرسد پیش خدا
بای ان را سبز کرد،بای آن را آب داد؛
شادمان،با آبپاش لحظه ها

پاسخ
سپاس شده توسط:
از خودم شروع میکنم این هفته600تا ترازم افزایش پیدا کرد و رتبه ی کشوریم تقریبا نصف شد.دلیلش رو بابرنامه خوندن و افزایش ساعت مطالعه ام میدونم.و اینکه مدیریت جلسه ام این آزمون بهتر بود.سعی میکنم برای آزمون بعد تلاش بیشتری کنم.
زندگی را برگ بودن درمسیر باد نیست؛
.امتحان ریشه هاست
،ریشه ها هرگز اسیر خاک نیست
،زندگی چون پیچک است
،انتهایش میرسد پیش خدا
بای ان را سبز کرد،بای آن را آب داد؛
شادمان،با آبپاش لحظه ها

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و یه خسته نباشید!!

من هرچی میگذره و به کنکورنزدیک تر میشیم انگیزه ی بیشتری پیدا میکنم!!

این سیاست خیلی خوبیه که استرسو کم هم میکنه(منظورم این جمله هستش:اگه امسال قبول شدیم که بهترو اگه نه با یه پشتوانه علمی بهتربرا سال بعدمیخونیم)!!
ولی من هنوزیه مشکل اساسی دارم و اونم ساعت مطالعمه که برا دانش آموز کنکوری خيییییییییلی کمه!!!
برا همین اگه کسی راهی براافزایش اون میدونه بهم بگه ممنون میشم!!
سپاس!!
پاسخ
سپاس شده توسط: ریحانه یزدان پرست
سلام .سلام به همگی مخصوصاکنکوری ها .
باتوجه به اینکه دوماه مونده وچه باید کرددراین دوماه:
1)ساعت مطالعه تون روتامی تونید افزایش بدید چطوری ؟ازوقت کارای دیگه بزنیدمثلا کمتر بخوابید،کمتربریدبیرون ...
2)داشتن استرس طبیعیه ولی نذاریدازحدمعمول خارج بشه که نتونید درس بخونیدباروحیه دادن به خودتون (من می تونم،من موفقم ...)
3)مهم ترین نکته ازنظرمن اینکه سعی کنید مطالب جدید کمتربخونید وهرچه تاالان خوندید دوره کنید
4)سعی کنیدکنکورای قبلی روبه روش آزمون ساز امتحان بدید
به امید موفقیت همگی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  روش صحیح مطالعه برای کنکور؛ ۵ راهکار برای بدست آوردن رتبه دلخواه fns4565 0 4,764 ۱۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳ چ
آخرین ارسال: fns4565
  کنکور 94 admin 0 30,547 ۱۱ خرداد ۱۳۹۴، ۱۱:۳۰ د
آخرین ارسال: admin
  وسایل روز کنکور admin 0 9,624 ۸ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۳۳ ج
آخرین ارسال: admin
  درصدای کنکور پیمان دانایی 5 10,076 ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۳۲ ي
آخرین ارسال: raena tahmasbi
  کنکور 93 admin 1 4,668 ۶ تير ۱۳۹۳، ۱۲:۱۹ ج
آخرین ارسال: فاطمه امیری زاده
  تجربیات یک کنکوری موفق در مطالعه ریاضی – رتبه 44 کنکور تجربی فاطمه امیری زاده 0 4,962 ۷ آذر ۱۳۹۲، ۰۹:۰۰ پ
آخرین ارسال: فاطمه امیری زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان