امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقای نادری شما فیزیک رو چطور میخوندی؟
سلام .یه سوال هست که حتما باید از اقای نادری بپرسم.
ببخشید شما بین درسای ریاضی وفیزیک انگار وقت خیلی بیشتری برا فیزیک میذاشتی ونتیجشو هم میدیدی!
میشه بپرسم شما فیزیک رو چطور میخوندی؟
خدایا ...!

گاهی تو را بزرگ می بینم و گاهی کوچک ،

این تو نیستی که بزرگ می شوی و کوچک ...

این منم که گاهی نزدیک می شوم و گاه دور ...!
پاسخ
سپاس شده توسط: poorya
سلام والا من اولا اصلا از فیزیک کنکورم راضی نیستم خیلی بهتر میشد فیزیکو زد ولی من پیش بینی کرده بودم سرجلسه کنکور نتونم فیزیک وریاضی روباهم بزنم دیگه فیزیکو خوب خوندم ولی نميشه گفت کدومش سختتره بستگی به شخص داره فیزیک یه کتابیه که موقع خوندنش باید مسائلشو درست درک کرد یعنی یه علمیه که شاید از زیستمون هم شیرینتر باشه فیزیک 3رومن رمزینه خوندم ویادداشت برداریشم کردم ولی تست آبی هم میزدم (سالای اخیرو) فیزیک 2 درکش ومسائلش خیلی راحته ولی محاسباتش وقتگیره سر جلسه من راحت ازشون گذشتم! حرکت شناسیو باز رمزینشو یادداشت برداشتم وتست آبی ولی دینامیکو خوب نخوندم فقط چن تاتست آبی کارکردم فیزیک پیش 2وکلا موجارو کتاب درسیو چن بار خوب بخونین بعد تامیتونین تست کار کنین وسبکای مختلف سوالارو بشناسین چون تعدادشون کمه پیش 2تقریبا راحتترین قسمته بارمشم خیلی خوبه آینه وعدسی هم فقط آبی خوندم ولی کامل خوندمشون فقط تا میتونین تست کارکنین ونشاندارم کنین براجمع بندی. چون حس میکنم یه کم پراکنده گفتم! اگه بازم سوالی باشه درخدمتیم
آرامش چیست؟ نگاه به گذشته وشکرخدا، نگاه به آینده واعتمادبه خدا، نگاه به اطراف وجستجوی خدا!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نحوه مطالعه فیزیک سینا دوستی 4 8,173 ۱۶ آبان ۱۳۹۳، ۲۰:۰۲ ج
آخرین ارسال: سینا دوستی
  چگونگی بهتر درک کردن فیزیک علامت؟ 2 5,412 ۳ مهر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۰ پ
آخرین ارسال: admin
  آزمون امروز چطور بود؟ فاطمه امیری زاده 4 8,131 ۸ آذر ۱۳۹۲، ۲۰:۲۰ ج
آخرین ارسال: فاطمه امیری زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان